KOMBINUOTAS VEIDO VALYMAS

 320,00

Mokymai skirti praktikuojančioms kosmetologėms, kosmetikėms, kosmetologijos studentėms, norinčioms pagilinti jau turimas kosmetologines žinias.

Mokymų data – 2024 m. spalio 17, 18 d.

Mokymų trukmė – 2 dienų mokymai, 16 ak. val.

Mokymų pobūdis pirma mokymų diena – TEORIJA. Antra mokymų diena – PRAKTIKA. Kiekvienas mokymų dalyvis praktinio mokymo metu atlieka 3 veido valymo procedūras ant modelių.

Mokymų laikas – 10.00 – 16.00 val.

Vieta – Ukmergės g. 219, II aukštas, Vilnius (Verslo centras U219).

Dabar mokėsite:

Dalintis:

Veido valymas – populiariausia ir dažniausiai atliekama kosmetologinė procedūra. Anksčiau veido valymo sąvoka buvo suvokiama gan siaurai. Tačiau šiandien šios procedūros technikų, įrankių, priemonių ir metodikų įvairovė auga nuolat suteikdama vis naujas galimybes, bet kartu iškeldama ir naujus iššūkius.

Mokymų Kombinuotas veido valymas metu Jūs:

 • Išmoksite, kaip nepasiklysti priemonių įvairovėje ir tiksliai parinkti priemones pagal kliento veido odos tipą bei būklę.
 • Sužinosite, kokie yra alternatyvūs veido valymo būdai, jų pliusai ir minusai, kaip tiksliai parinkti veido valymo metodą bei priemones.
 • Išanalizuosite, kokie yra rūgščių, šarmų ir enzymų skirtumai bei jų derinimo galimybės procedūrose.
 • Išsiaiškinsite, kaip derinti veido valymą su kitomis procedūromis. Veido masažas ir mechaninis veido valymas – kartu ar atskirai?
 • Pagilinsite turimas žinias apie tai, kaip planuoti procedūros eigą ir procedūrų kursą, kaip atlikti mechaninį veido valymą minimaliai pažeidžiant odą.

Mokymų temos:

 • Veido valymo apžvalga. Rankinio, ultragarsinio, kombinuoto valymo palyginimai.
 • Pagrindiniai techninės įrangos valymo būdai. Ultragarsinis veido valymas. Garso virpesių prigimtis. Poveikio mechanizmas.
 • Anatominė ir fiziologinė odos apžvalga. Dermatologinės ligos. Akne.
 • Mechaninis veido valymas. Poveikio mechanizmas. Įrankiai.
 • Atrauminis veido valymas. Šaltas brinkinimas. Procedūros ypatybės.
 • Indikacijos, kontraindikacijos. Procedūrų kurso sudarymo ypatumai.
 • Veido valymo tipai pagal odos tipą ir būklę. Atmintinė klientui po veido valymo.
 • Veido valymo protokolai. Medžiagos ir įrankiai.
 • Įgytos teorijos praktinis mokymas ir demonstravimas.

Mokymų lektorė:

Mokymus veda kosmetologė Marina Špak – kosmetologijos ir masažų centro “Grožio laboratorija” įkūrėja. Marina Špak – veido ir kūno masažų technikų autorė, savo darbuose apjungianti gilias kosmetologijos, fiziologijos, masažų technikų bei osteopatijos žinias.

Studijos geriausiose šalies bei užsienio mokyklose, dalyvavimas tarptautiniuose forumuose, SPA specialistų ir masažuotojų festivaliuose, sistemingas dalyvavimas tiksliniuose mokymuose ir kursuose leidžia Marinai diegti inovatyviausias bei veiksmingiausias suaugusiųjų mokymo metodikas kuriant mokymų programas.

Marina Špak visą savo profesinę veiklą nukreipia į senėjimo stabdymo metodų paiešką, nuolat tyrinėja ir derina osteopatijos bei kosmetologijos žinias. Kalbėdama apie savo profesinę veiklą, Marina Špak visada pabrėžia, kad jos tikslas – „padėti moterims ilgai atrodyti jaunai ir gražiai be žalos sveikatai. Grožis turi vertę tik tada, kai eina koja kojon su sveikata!“.

 

Kita informacija:

Mokymų dalyviams bus išduodami kvalifikacijos kėlimo pažymėjimai.

Mokymų metu bus fotografuojama ir / ar filmuojama, todėl informuojame, kad Jūs galite būti matomas nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti būti talpinami viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar medijų priemonėse.

Nesusirinkus numatytam minimaliam dalyvių skaičiui, mokymų organizatoriai pasilieka teisę keisti mokymų datą ir laiką.

Daugiau informacijos el. paštu info@soi.lt bei telefonu +37062097799.

 

Prekė įdėta į krepšelį Krepšelis Registruotis