Apie mus
Apie mus
Apie mus
Tapkite geriausiais savo srities profesionalais!

Sveikos odos institutas – tai kosmetologų tobulėjimo erdvė. Sveikos odos instituto organizuojami seminarai, mokymai, kursai skirti kosmetologams, kurie grožio industrijos sferoje nori tapti išskirtiniais savo srities profesionalais. Sveikos odos instituto organizuojami mokymai, seminarai, kursai – tai daugiau nei teoriniai ir praktiniai kvalifikacijos kėlimo mokymai ar užsiėmimai.

Sveikos odos instituto komanda siekia formuoti holistinį požiūrį į žmogaus sveikatą. Kaip yra pasakęs graikų filosofas Platonas „Kūno grožis, sutapęs su sielos grožiu, sudaro harmoningą žmogų“. Sveikos odos instituto vykdomų seminarų ir kursų metu kosmetologai ne tik sužino apie technologinių ir mokslo naujovių taikymą atliekant kosmetines veido ir kūno priežiūros procedūras, bet ir pagilina savo žinias bei supratimą apie tai, kodėl tam tikrais atvejais kosmetologijoje naudojami įprasti metodai neleidžia taip greitai pašalinti odos problemų ir pasiekti efektyvių rezultatų.

Sveikos odos instituto lektorių komanda taiko kitokį požiūrį į mokymą. Net į paprastus, visiems kosmetologams gerai žinomus procesus Sveikos odos instituto lektoriai žvelgia kitaip, juos mato giliau, analizuoja ne tik mokslu pagrįsta teorija, bet ir taikydami asmenine praktine patirtimi grįstą mokymą.

Tobulėkite kartu su Sveikos odos institutu!

apie_mus_tekste

Nuolatinis tobulėjimas yra nesibaigianti kelionė.

Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.