KOSMETOLOGO MASTER CLASS

 780,00

Mokymų programa skirta praktikuojančioms kosmetikėms, kosmetologėms, taip pat šios srities naujokams, kurie nori pagilinti jau turimas žinias.

Mokymų data ir laikas – 2024 m. birželio 10 d. (laikas 11.00-14.30 val.); birželio 12 d. (laikas 17.00-20.20 val.), birželio 13 d. (laikas 17.00-20.20 val.).

Mokymų trukmė – 3 dienų mokymų ciklas, 12 ak. val.

Vieta – Ukmergės g. 219, II aukštas, Vilnius (Verslo centras U219).

Liko 9

Dabar mokėsite:

Kategorija:
Dalintis:

Mokymo programa „Kosmetologo Master Class“ apima teorines žinias apie ląstelės sandarą, joje vykstančius procesus bei šių procesų poveikį odos ligoms ir problemoms. Taip pat ugdomi analitiniai gebėjimai suprasti, kaip skirtingos procedūros veikia probleminę odą ir kaip jas tinkamai derinti siekiant geriausių ilgalaikių rezultatų. Programoje supažindinama, kas yra oksidacinis stresas ir koks jo poveikis odos sveikatai, taip pat kaip mityba gali nulemti odos problemas. Didelis dėmesys skiriamas kosmetologinių aparatų ir jų veikimo principų analizei (įskaitant fotodinaminę terapiją, ultragarsą, sonoforezę, elektroporaciją ir mikroadatinę terapiją), gilinamasi į tai, kaip aparatai padeda pernešti kosmetikos ingredientus į odą ir kaip veikia mikroadatinė terapija. Mokymų metu taip pat nagrinėjamas odos gijimo procesas po procedūrų, šalutinis procedūrų poveikis ir produktai, skirti odai atstatyti.

Mokymo programą „Kosmetologo Master Class“ sudaro 3 dienų paskaitų ciklas.

1 DIENA. Ląstelė. Odos anatomija ir fiziologija. Kosmetikos ingredientai, rūgščių klasifikacija, cheminiai pilingai, patentuotos medžiagos. Odos bėrimo elementai. Aknė ir Rožinė.

1-osios dienos mokymų metu Jūs:

 • Analizuosite ląstelės struktūrą ir pagrindinius joje vykstančius procesus, išsiaiškinsite jų svarbą ir kokį poveikį jos turi dirbant su odos problemomis.
 • Išnagrinėsite pagrindines odos funkcijas, sužinosite, kaip susidaro uždegiminiai procesai odoje bei kūne, ir kodėl jie turi įtakos bet kokiai odos problemai.
 • Išsiaiškinsite nuo ko priklauso cheminio pilingo stiprumas, sužinosite, kada ir kokį cheminį pilingą geriausia pasirinkti.
 • Išsiaiškinsite, kas yra patentuotos medžiagos ir sužinosite, kodėl jos yra tokios svarbios.
 • Išsiaiškinsite, kas vyksta odoje esant skirtingoms odos ligoms ir kodėl svarbu kosmetologui tai žinoti. Taip pat sužinosite, kaip klientui, turinčiam odos ligą, padėti pagerinti jo odos būklę ir išspręsti odos problemas.

2 DIENA. Odos anamnezė. Odos tipai ir būklės. Pagrindiniai odos priežiūros etapai pagal problemą. Skirtingos procedūrų technikos ir jų panaudojimas. Oksidacinis stresas, tyrimai ir maisto papildai. Biologinis žmogaus laikrodis. Kaip mityba gali nulemti odos problemas. Kodėl negalima vartoti pieno ir cukraus? Namų priežiūros priemonės (“Krepšelis”) – tinkamas jo parinkimas. Aktyvus, pasyvus odos drėkinimas. Kosmetikos ingredientų technologijos.

2-osios dienos mokymų metu Jūs:

 • Sužinosite pagrindines taisykles, kaip atpažinti odos problemą ir kokios priemonės bei procedūros gali efektyviai, greitai bei ilgam padėti  išspręsti odos problemas.
 • Sužinosite, kaip mityba gali nulemti odos problemas ir kodėl negalima vartoti pieno bei cukraus.
 • Išmoksite, kaip taisyklingai drėkinti odą.
 • Analizuosite, kokios dažniausios klaidos daromos parenkant „krepšelį“ klientui.
 • Išsiaiškinsite, kodėl viena kosmetikos priemonė negali išspręsti odos problemos.

3 DIENA. Kosmetologiniai aparatai ir jų veikimo principai. Fotodinaminė terapija, ultragarsas, sonoforezė, elektroporacija. Mikroadatinė terapija ir jos veikimo principas. Po procedūrinis laikotarpis. Odos gijimo procesas. Šalutiniai procedūrų poveikiai. Produktai, skirti atstatyti odą po stiprių procedūrų.

3-osios dienos mokymų metu Jūs:

 • Išsiaiškinsite, kokiais būdais skirtingi kosmetologiniai aparatai geba pernešti kosmetikos ingredientus į odą.
 • Sužinosite, koks yra mikroadatinės terapijos principas ir kaip ją galima įterpti į procedūras.
 • Išsiaiškinsite, kaip odos imuninis atsakas susijęs su bet kokiu odos pažeidimu.
 • Gilinsitės į po procedūrinį  laikotarpį ir sužinosite, koks galimas šalutinis poveikis po stiprių procedūrų bei kaip padėti odai atsistatyti.

Mokymų lektorė: Giedrė Kadonaitė – estetinės kosmetologijos ir visuomenės sveikatos ugdymo specialistė, kosmetologė, „Sothys“, Renophase Laboratoires“, „Dermia Solution“, „Simone Mahler“ trenerė Lietuvai.

Lektorė veda seminarus ir praktinius mokymus individualiai bei kartu su tarptautiniais treneriais Lietuvos kosmetologams. Giedrė jau 7 metus savo profesines žinias gilina su prekinių ženklų įkūrėjais, mokslininkais, dermatologais ir chemikais iš Izraelio, Ispanijos, Australijos, Šveicarijos, Prancūzijos. Kasmet vyksta mokytis į Paryžių iš geriausių mokslininkų ir biotechnologų „SOTHYS Academy“.

Savo praktine patirtimi ir žiniomis lektorė dalinasi dėstydama klinikinės kosmetologijos ir grožio inovacijų studijų dalykus 200 koleginių studijų studentams.

Kita informacija:

Mokymo dalyviams išduodami kvalifikacijos kėlimo pažymėjimai.

Mokymų metu bus fotografuojama ir / ar filmuojama, todėl informuojame, kad Jūs galite būti matomas nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti būti talpinami viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar medijų priemonėse.

Nesusirinkus numatytam minimaliam dalyvių skaičiui, mokymų organizatoriai pasilieka teisę keisti mokymų datą ir laiką.

Prekė įdėta į krepšelį Krepšelis Registruotis