REKONSTRUKCINIS VEIDO MASAŽAS

 550,00

Seminaras skirtas masažo ir SPA specialistams, praktikuojančioms kosmetologėms.

Seminaro data – 2024 m. rugpjūčio 10-11 d.

Seminaro trukmė – 2 dienų mokymai, 24 ak. val.

Seminaro laikas – 09.00 – 18.00 val.

Vieta – Ukmergės g. 219, II aukštas, Vilnius (Verslo centras U219).

Dabar mokėsite:

Dalintis:

Pasaulyje egzistuoja begalė masažo technikų, skirtų spręsti įvairias kūno bei veido problemas. Vis didėjantį populiarumą įgauna jauninantys masažai, tačiau ir šių masažų pasiūloje tenka išsirinkti veiksmingiausią.

Rekonstrukcinis veido masažas – tai manualinė giliomis teorinėmis žiniomis grįsta audinių atstatymo metodika. Šios metodikos privalumas yra tas, kad ji paskatina nuosavus organizmo regeneracijos resursus, išdirba visas veido struktūras nuo kaukolės kaulų iki odos, giliai paveikdama raumenų, fascijų, aponeurotines bei poodinių riebalų struktūras.

Rekonstrukcinio daugiasluoksnio liftingo koncepcijoje, pirmiausia reikia pašalinti visus audinių “sulipimus” tiek tarpusavyje, tiek nuo kaukolės kaulų. Vėliau reikia atstatyti gilios raumenų-aponeurotinės sistemos mobilumą bei mikrocirkuliaciją joje, nes kitu atveju bandymai sugrąžinti audinius “į vietą” bus mažai veiksmingi, o pasiekti rezultatai – trumpalaikiai.

Rekonstrukcinio veido masažo nauda:

 • Padeda atstatyti veido kontūrus, pašalinti patinimus;
 • Padeda sumažinti raukšles veido, kaklo bei dekolte zonose;
 • Pagerina odos tonusą bei elastingumą;
 • Padeda pašalinti mėlynes bei patinimus po akimis.

Seminaro Rekonstrukcinis veido masažas metu Jūs sužinosite:

 • kaip nustatyti tikrąsias su amžiumi susijusių veido pokyčių priežastis;
 • kaip tiksliai parinkti masažo strategiją kiekvienam klientui individualiai;
 • kaip išjausti, kuriame sluoksnyje Jūs veikiate: odos, paodžio, fascijiniame, raumenų ar periostate bei sužinosite, kaip atlikti atitinkamas manipuliacijas jame.
 • kaip teisingai atpalaiduoti bei tonizuoti skirtingus raumenis;
 • kaip pašalinti fibrozines sąaugas bei kitus audinių sulipimus;
 • kaip pagerinti odos tonusą bei spalvą;
 • kaip paskatinti audinių regeneracinius procesus, kurie veiks masažo procedūrai pasibaigus.

 

Seminaro lektorė:

Seminarą veda Marina Špak – kosmetologijos ir masažų centro “Grožio laboratorija” įkūrėja. Marina Špak – veido ir kūno masažų technikų autorė, savo darbuose apjungianti gilias kosmetologijos, fiziologijos, masažų technikų bei osteopatijos žinias.

Studijos geriausiose šalies bei užsienio mokyklose, dalyvavimas tarptautiniuose forumuose, SPA specialistų ir masažuotojų festivaliuose, sistemingas dalyvavimas tiksliniuose mokymuose ir kursuose leidžia Marinai diegti inovatyviausias bei veiksmingiausias suaugusiųjų mokymo metodikas kuriant mokymų programas.

Marina Špak visą savo profesinę veiklą nukreipia į senėjimo stabdymo metodų paiešką, nuolat tyrinėja ir derina osteopatijos bei kosmetologijos žinias. Kalbėdama apie savo profesinę veiklą, Marina Špak visada pabrėžia, kad jos tikslas – „padėti moterims ilgai atrodyti jaunai ir gražiai be žalos sveikatai. Grožis turi vertę tik tada, kai eina koja kojon su sveikata!“.

 

Kita informacija:

Seminaro dalyviams išduodami kvalifikacijos kėlimo pažymėjimai.

Mokymų metu bus fotografuojama ir / ar filmuojama, todėl informuojame, kad Jūs galite būti matomas nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti būti talpinami viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar medijų priemonėse.

Nesusirinkus numatytam minimaliam dalyvių skaičiui, mokymų organizatoriai pasilieka teisę keisti mokymų datą ir laiką.

Daugiau informacijos el. paštu info@soi.lt bei telefonu +37062097799

Prekė įdėta į krepšelį Krepšelis Registruotis