KOSMETOLOGIJOS MOKSLO DNR

 520,00

Neformaliojo suaugusiųjų švietimo ir tęstinio mokymosi programa

Programos kodas 22010120000

Bendra programos trukmė – 64 akad. valandos.

Programos vykdymo būdas – nuotolinis.

Registracija iki 2024-07-09

Mokymosi laikotarpis – 2024-07-15 – 2024-09-19 (4 grupė).

Programos kaina – 520 Eur.  Galimas finansavimas iki 500 Eur. pagal projektą „Mokykis visą gyvenimą!“.

⇒REGISTRACIJA

Dabar mokėsite:

Kategorija:
Dalintis:

Programa skirta esamiems, būsimiems kosmetologams, kosmetikams, grožio srities specialistams bei visiems besidomintiems gilesniu suvokimu apie odos anatomiją, struktūrą, natūralius odos procesus, odos ligas, jų priežastis, simptomus, kosmetikos ingredientų chemiją bei norintiems geriau suprasti kosmetikos sudėtį, veikimą ir poveikį.

Programos tikslas – suteikti naujausių mokslu pagrįstų teorinių ir praktinių žinių apie odos anatomiją, histologiją, odos ligas ir susirgimus, kosmetikos ingredientų chemiją, jų struktūrą, savybes ir poveikį odai bei organizmui siekiant teikti profesionalias kosmetologines, estetines grožio procedūras, taip pat ugdyti bendrąsias verslumo bei skaitmenines kompetencijas viešinant teikiamas paslaugas bei pristatant save kaip profesionalą grožio industrijos sektoriuje.

Programa sudaryta iš trijų dalių, kuri apima teorines ir praktines žinias apie:

 1. Odos anatomiją, histologiją, odos ligas;
 2. Kosmetikos ingredientų chemiją;
 3. Komunikavimą bei efektyvaus turinio kūrimą socialiniuose tinkluose siekiant padidinti savo žinomumą ir paslaugų pardavimus.

Išklausę mokymų programą dalyviai gebės:

 • Taikyti žinias apie odos sluoksnius ir ją sudarančius komponentus, ląstelės cheminę sudėtį, audinius, kurie aptinkami odos ir jos priedų sudėtyje.
 • Atpažinti įvairias odos ligas ir susirgimus, įprastinius jų požymius ir lokalizacijas bei nustatyti kosmetologo intervencijos ribas ir kokių atsargumo priemonių imtis atliekant estetines grožio procedūras.
 • Analizuoti kosmetikos gaminių ingredientų sąrašus ir parinkti kosmetikos priemones remiantis jos sudėtimi, paskirtimi, savybėmis bei poveikiu odai ir organizmui.
 • Mokės tinkamai save pristatyti kaip grožio industrijos specialistą socialiniuose tinkluose bei išmanys kaip efektyviai organizuoti savo paslaugų pardavimus socialinių tinklų pagalba.
 • Mokės naudotis socialinių tinklų įrankiais, tokiais kaip Instagram, Facebook, Tik Tok bei kitomis socialinių tinklų programėlėmis, profesinio turinio kūrimui bei paslaugų pardavimui.

Mokymo programos temos:

 1. Odos anatomija, histologija. Odos funkcijos ir mikroflora (mikrobiomas). Dermatologijos / alergologinis ligonio ištyrimas.
 2. Dermatitai veide. Akne ir kitos veido dermatozės.
 3. Žvinelinė. Odos pigmentacijos sutrikimai. Odos infekcinės ligos. Odos dariniai (gerybiniai / odos vėžys).
 4. Sisteminių autoimuninių odos ligų apraiškos odoje.
 5. Kosmetikos rinka. Kosmetikos sudėtis.
 6. Vanduo odoje ir kosmetikoje. Alkoholiai kosmetikos sudėtyje. Natūralūs ir sintetiniai riebalai kosmetikoje. Rūgštiniai ingredientai kosmetikoje.
 7. Baltyminė kosmetika. Antioksidantinė kosmetika.
 8. Saulės spinduliuotė ir UV filtrai. Dažikliai ir pigmentai dekoratyvinėje kosmetikoje.
 9. Kvapikliai kosmetikoje ir parfumerijoje. Konservantai ir kiti potencialiai kenksmingi ingredientai kosmetikoje.
 10. Savęs pozicionavimas socialiniuose tinkluose.
 11. Kliento kelias ir tikslinė auditorija.
 12. Komunikacijos planavimas ir turinio tipai. Efektyvaus turinio kūrimas.
 13. Organiškas augimas ir pardavimai.

 

Mokymo programa skelbiama KURSUOK platformoje (www.kursuok.lt), kurioje asmuo, pageidaujantis dalyvauti  mokymo programoje, gali pasinaudoti puikia galimybe gauti net iki 500 Eur finansavimą.

Norėdamas gauti finansavimą, turi atitikti šiuos kriterijus:

 • Tau yra 18 – 65 metai.
 • Esi užimtas asmuo. Asmuo yra laikomas užimtu, jeigu jis užsiima bent viena šių užimtumo formų veikla: dirba pagal darbo sutartį arba darbo santykiams prilygintų teisinių santykių pagrindu, yra savarankiškai dirbantis asmuo.
 • Turi aukštąjį arba profesinį išsilavinimą liudijančius dokumentus.
 • Esi Lietuvos Respublikos pilietis arba užsienietis, turintis leidimą gyventi Lietuvoje.

Jei neatitinkate kriterijų, dalyvauti mokymo programoje vis tiek galite, už mokymus galima apmokėti savo lėšomis.

Registruotis mokymo programoje „Kosmetologijos mokslo DNR“ reikia per KURSUOK platformą adresu www.kursuok.lt.

Daugiau apie programą „Kosmetologijos mokslo DNR“ rasite https://www.kursuok.lt/mokymai/list/view/kosmetologijos-mokslo-dnr

Kontaktai informacijai: el.p. info@soi.lt, tel.nr. +370 6209 7799 MB “Sveikos odos institutas”.

Programos lektoriai:

Ingrida Balčiūnienė – gydytoja dermatovenerologė. Gydytojo dermatovenerologo praktika užsiima jau 19 metų, stažavosi užsienio klinikose, profesinę kvalifikaciją kelia dalyvaudama įvairiose konferencijose, seminaruose, kursuose. Ingrida Balčiūnienė dėstė Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto medicinos bei odontologijos krypčių studentams, skaitė paskaitas gydytojų dermatovenerologų konferencijose bei tobulinimosi kursuose. Taip pat kelis metus skaitė dermatovenerologijos paskaitas būsimoms kosmetologėms. Gydytoja yra kelių tarptautinių mokslinių straipsnių bendraautorė. Nuo 2002 m. yra Lietuvos dermatovenerologų draugijos narė.

Pagrindinės domėjimosi sritys: veido dermatozės, paprastieji spuogai, dermatitai, žvynelinė ir kitos uždegiminės bei bakterinės odos bei odos priedų ligos, apgamai.

Dr. Tatjana Charkova – fizinių mokslų srities chemijos mokslo krypties daktarė. Nuo 2008 m. – praktikuojanti chemikė-sintetikė. Lektorė nuolat kelia savo kvalifikaciją, yra aktyvi nacionalinių ir tarptautinių konferencijų dalyvė, mokslinių publikacijų autorė (nuo 2012 m. publikuota 15 mokslo straipsnių). Taip pat dr. Tatjana Charkova yra įgijusi pedagogės kvalifikaciją, nuo 2015 metų dėsto paskaitas studentams apie kosmetikos ingredientus bei chemiją kosmetologijoje. Pagrindinės domėjimosi sritys – ingredientai supančioje aplinkoje (kosmetikoje, maiste, buitinėje chemijoje ir t.t.).

Evelina Krupenič – turinio kūrėja, socialinių tinklų gidė. Lektorė jau daugiau nei penkerius metus užsiima efektyvaus turinio kūrimu socialiniams tinklams, o visa kelionė komunikacijos srityje prasidėjo prieš 9 metus nuo tekstų rašymo. Per savo ilgametę praktiką ji parašė virš 3000 tekstų, sukūrė šimtus vizualų bei efektyvių komunikacijos strategijų. Ši patirtis leido aiškiai suprasti, ko reikia skirtingoms auditorijoms, kas ją „kabina“ ir skatina pirkti išsklaidant visas dvejones.  Evelina ne tik padeda kurti turinį specialistams, kurie nori sutaupyti laiko ir turėti kokybišką komunikaciją, bet ir konsultuoja, veda mokymus, taip pat atlieka įvairius grafinio dizaino darbus.

Prekė įdėta į krepšelį Krepšelis Registruotis