SĖKMINGOS KOMUNIKACIJOS PAMATAI

 28,00

Šie mokymai skirti kosmetologams, todėl programa parengta atsižvelgiant į kosmetologų darbo specifiką ir efektyviausius sprendimus būtent šiai nišai.

Mokymų trukmė – 2 val.

Mokymų data – 

Mokymų laikas – 17.30-19.30 val.

Vieta – online. Užsiregistravusiems dalyviams dieną prieš mokymus atsiunčiama prisijungimo nuoroda.

 

Kategorija:
Dalintis:

Konkurencingame grožio ir sveikatingumo pasaulyje efektyvi komunikacija socialiniuose tinkluose yra vienas iš kosmetologų sėkmės raktų. Šiuolaikiniame pasaulyje, jeigu Jūsų nėra socialiniuose tinkluose, tai Jūsų apskritai nėra rinkoje. Atsisakydami komunikuoti arba vykdant komunikaciją atmestinai, Jūs automatiškai užleidžiate savo vietą rinkoje aktyviems konkurentams. Galbūt jau atėjo laikas tapti geidžiamiausiais rinkos specialistais?

Būdų, kaip efektyviai komunikuoti socialiniuose tinkluose yra begalė, tačiau svarbu suprasti, jog strategija, kuri puikiai pasiteisino vienai sričiai, gali būti visiškai netinkama kitai.

Kviečiame jungtis prie išskirtinių dviejų valandų mokymų, sukurtų specialiai kosmetologams, norintiems klestėti skaitmeniniame pasaulyje!

 

Šie mokymai skirti kosmetologams, todėl programa parengta atsižvelgiant į kosmetologų darbo specifiką ir efektyviausius sprendimus būtent šiai nišai.

 

Mokymų metu Jūs:

 • Susipažinsite su galimybėmis, kurios atsiveria kosmetologams socialiniuose tinkluose;
 • Sužinosite, kaip lengvai bei maloniai sukurti ryšį su savo auditorija socialiniuose tinkluose ir pardavinėti neparduodant;
 • Įgysite žinių, kaip kurti ir planuoti turinį taip, kad auditorija nekantriai lauktų Jūsų įrašų;
 • Gausite praktinių patarimų, kurie padės įveikti baimę komunikuoti ir rodyti save socialiniuose tinkluose;
 • Atrasite savo autentiškumą ir išmoksite jį įdarbinti veiklos labui;
 • Nustatysite socialinius tinklus, kurie atitinka Jūsų prekės ženklą, tikslinę auditoriją bei Jums priimtiniausią komunikacijos būdą;
 • Suprasite, kuo skiriasi komunikacija per postus, stories ir reels bei sužinosite, kaip maksimaliai išnaudoti kiekvieną iš šių formatų;
 • Sužinosite, kaip išlaikyti motyvaciją bei nuoseklumą ir neperdegti.

 

Mokymų temos:

 • Socialinių tinklų svarba kosmetologams;
 • Kaip įveikti baimę komunikuoti;
 • Parduodančio profilio ABC;
 • Kaip pasirinkti tinkamiausią platformą komunikacijai?;
 • Pažintis su turinio formatais;
 • Idealaus parduodančio bei ekspertinio turinio balansas;
 • Ryšio su auditorija kūrimo paslaptys;
 • Nuoseklumas – raktas į sėkmę. Kokį komunikacijos intensyvumą pasirinkti?

 

Mokymų lektorė – turinio kūrėja, socialinių tinklų gidė Evelina Krupenič. Evelina jau daugiau nei penkerius metus užsiima efektyvaus turinio kūrimu socialiniams tinklams, o visa kelionė komunikacijos srityje prasidėjo prieš 9 metus nuo tekstų rašymo. Per savo ilgametę praktiką ji parašė virš 3000 tekstų, sukūrė šimtus vizualų bei efektyvių komunikacijos strategijų. Ši patirtis leido aiškiai suprasti, ko reikia skirtingoms auditorijoms, kas ją „kabina“ ir skatina pirkti išsklaidant visas dvejones.

Evelina dirba tik su paslaugų teikėjais, o grožio bei sveikatingumo sritys yra jos stiprioji pusė. Ilgametė patirtis auginant grožio paslaugų atstovų pasitikėjimą ir žinomumą socialiniuose tinkluose parodė, kad daugumai savarankiškai komunikuojančių grožio specialistų kyla tie patys klausimai ir jie susiduria su panašiomis problemomis.

Evelina ne tik padeda kurti turinį specialistams, kurie nori sutaupyti laiko ir turėti kokybišką komunikaciją, bet ir konsultuoja, veda mokymus, taip pat atlieka įvairius grafinio dizaino darbus.

 

Kita informacija:

 

Mokymų dalyviams bus išduodami pažymėjimai.

Mokymai bus įrašomi. Mokymų dalyvis įrašą galės peržiūrėti 48 valandas pasibaigus paskaitai.

 

Nesusirinkus numatytam minimaliam dalyvių skaičiui, mokymų organizatorius pasilieka teisę keisti mokymų datą ir laiką.

 

Daugiau informacijos el.paštu info@soi.lt bei telefonu +37062097799

Prekė įdėta į krepšelį Krepšelis Registruotis