MIOSTRUKTŪRUOJANTIS „LA BOCCA“ VEIDO MASAŽAS

 520,00

Seminaro trukmė – 3 dienų mokymai, 20 ak.val.

Seminaro datos: 2024 m. balandžio 17, 18, 19 d. arba gegužės 29, 30, 31 d.

Seminaro laikas – 10.00 – 16.00 val.

Vieta – Ukmergės g. 219, II aukštas, Vilnius (Verslo centras U219).

Dabar mokėsite:

Dalintis:

Kaip sugrąžinti veidui jaunystę ir išlaikyti jauną veidą? Praktinio seminaro metu „Miostruktūruojantis „La Bocca“ veido masažas“ bus pristatoma unikali 100 proc. veiksminga veido masažo technika. Šio masažo pagalba labai greitai atstatomas veido raumenų tonusas ir odos elastingumas, sugrąžinama veidui jaunystė. Ši technika efektyviai sprendžia „nudribusios odos“ ir „pakritusio“ veido žandikaulio problemas ir yra efektyvi siekiant sumažinti veido raukšles. Masažo technika apima darbą su vidiniais ir paviršiniais veido raumenimis. Šis veido masažas atliekamas iš burnos gleivinės pusės.

Miostruktūruojančio „La Bocca“ veido masažo technika yra paremta pačios lektorės, intraoralinio veido modeliavimo specialistės Beatos Rokaitienės ilgamete praktika. Miostruktūruojančio „La Bocca“ veido masažo metodiką lektorė sudėliojo pati, kad būtų kuo greičiau pasiekiamas norimas rezultatas kiekvienu konkrečiu kliento atveju.

Seminaro metu Jūs:
✔ išmoksite intraoralinio veido masažo pagrindų, technikos;
✔ išsiaiškinsite, kaip atpažinti senatvinius požymius ir kaip atpažinti veidą po traumų ar
kitų pažeidimų;
✔ sužinosite, kaip atstatyti veido raumenis manualiniu būdu, kaip palaikyti veido tonusą
ir jaunatvišką veidą bei kaip pasipriešinti senėjimo „gravitacijai“;
✔ išsiaiškinsite, kaip teisingai atlikti kliento anamnezę prieš pradedant intraoralinio
veido masažo procedūrą;
✔ išanalizuosite veido raumenis ir sužinosite veido raumenų veikimo principus;
✔ sužinosite pagrindinius saugumo reikalavimus atliekant šią procedūrą;
✔ sužinosite ir išmoksite daug kitų intraoralinio veido masažo subtilybių.

Seminaras skirtas kosmetologams, masažistams, grožio ir estetikos specialistams.

Seminaro lektorė:

Seminarą veda intraoralinio veido modeliavimo specialistė Beata Rokaitienė. Lektorė Beata Rokaitienė yra įgijusi medicinos sesers išsilavinimą, taip pat masažuotojos kvalifikaciją. Lektorė turi daugiau nei 25 metus masažuotojos praktinio darbo patirties. Lektorė dirbo prestižiniuose grožio salonuose bei SPA centruose Anglijoje, Ispanijoje bei Italijoje. Ispanijoje įsteigė ir išvystė mobilaus masažo verslą. Neįkainojamą profesinę patirtį ir žinias Beata Rokaitienė įgijo dirbdama kartu su žymiais užsienio šalių gydytojais plastikos chirurgais, tokiais kaip Daniel Lugassy (Prancūzija), Roberto Gonzalez Perera (Ispanija).

Masažo technikų lektorė mokėsi pas geriausius Azijos masažo meistrus. Lektorė yra įvaldžiusi bambuko masažo bei kitų tailandietiškų masažų technikas. Pastaruosius septynerius metus lektorė Beata Rokaitienė ypatingą dėmesį skyrė veido masažo technikų tobulinimui. Išskirtinių veido masažo technikų mokėsi iš geriausių Rusijos gydytojų ir masažo meistrų. Nuolatinis mokymasis ir ilgametė profesinė patirtis bei įgyti įgūdžiai dirbant su plastikos chirurgais atliekant pooperacinę veido priežiūrą bei atstatant klientų veido formas leido lektorei ištobulinti intraoralinio veido masažo metodiką ją adaptuojant klientams pagal kiekvieno jų individualius poreikius.

Lektorė sukaupusi didelę patirtį vedant individualius ir grupinius veido bei kūno masažo mokymus Anglijoje, Šiaurės Airijoje, Ispanijoje ir Italijoje. Šiuo metu savo žiniomis ir profesine patirtimi dalijasi su Lietuvos kosmetologais bei grožio ir estetikos specialistais.

Kita informacija:

Seminaro dalyviams bus išduodami kvalifikacijos kėlimo pažymėjimai.

Mokymų metu bus fotografuojama ir/ar filmuojama, todėl informuojame, kad Jūs galite būti matomas nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti būti talpinami viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar medijų priemonėse.

Nesusirinkus numatytam minimaliam dalyvių skaičiui, mokymų organizatoriai pasilieka teisę keisti seminaro datą ir laiką.

Daugiau informacijos el. paštu info@soi.lt bei telefonu +37062097799.

Prekė įdėta į krepšelį Krepšelis Registruotis