KOSMETIKOS INGREDIENTAI: NUO STRUKTŪROS LINK POVEIKIO

 98,00

Seminaras skirtas esamiems, būsimiems kosmetologams, kosmetikams, kosmetikos konsultantams ir bet kuriam besidominčiam kosmetikos ingredientais vartotojui.

Seminaro trukmė – 5 paskaitų ciklas, 10 ak. val.

Seminaro data – 

Seminaro laikas – 17.30-19.00 val.

Vieta – online. Užsiregistravusiems dalyviams dieną prieš seminarą atsiunčiama prisijungimo nuoroda.

Dabar mokėsite:

Kategorija:
Dalintis:

Su įvairiais ingredientais susiduriame nuolatos: dujiniais junginiais kvėpuojame, maistines medžiagas valgome, ingredientų mišiniais prižiūrime veidą bei kūną. Šiuolaikinė rinka yra perpildyta įvairiais gaminiais su ilgais ingredientų sąrašais. Kosmetika – ne išimtis. Kaip nepasiklysti tokioje įvairovėje? Šie mokymai yra prieinami kiekvienam besidominčiam kosmetikos sudėtimi, nereikalauja gilių chemijos, biologijos ir kitų gamtos mokslų žinių. Paprastai ir įdomiai pristatant kiekvieną temą suteikiamos pamatinės žinios, leidžiančios geriau suprasti kosmetikos sudėtį, veikimą ir poveikį. Pateikiant realius pavyzdžius, ugdomi praktiniai gebėjimai analizuoti kosmetikos ingredientus bei tinkamai parinkti kosmetikos gaminį sau ir kitiems.

Seminaras skirtas esamiems, būsimiems kosmetologams, kosmetikams, kosmetikos konsultantams ir bet kuriam besidominčiam kosmetikos ingredientais vartotojui.

Seminaro “Kosmetikos ingredientai: nuo struktūros link poveikio“ metu Jūs:

  • Sužinosite kaip (ne)pasirinkti (ne)tinkamų pakuočių kosmetikos gaminius, kur ieškoti ir kaip analizuoti pateiktą informaciją, kaip atskirti natūralią, ekologišką, sintetinę kosmetiką rinkoje.
  • Išsiaiškinsite iš ko sudaryti kosmetikos gaminiai, kaip sudaromi ingredientų pavadinimai ir jų sąrašai etiketėse, kaip tinkamai naudotis kiekio mažėjimo taisykle.
  • Susipažinsite su pagrindiniais alkoholiais, hidrolatais, augaliniais aliejais, gyvūniniais riebalais, sintetinėmis riebiosiomis medžiagomis, emulsikliais ir emulsijų stabilizatoriais, sužinosite kaip jų struktūra nulemia savybes, paskirtį, poveikį, kosmetikos kainą.
  • Susipažinsite su rūgštimis, peptidais, baltymais, vitaminais, mineralais ir kitomis aktyviomis medžiagomis, sužinosite kaip jų struktūra nulemia savybes, paskirtį, poveikį, kodėl kai kurie iš jų yra nesuderinami.
  • Susipažinsite su augaliniais, mineraliniais, sintetiniais filtrais, konservantais, dažikliais ir kvapikliais, sužinosite kodėl jie ne visuomet pelnytai patenka į potencialiai kenksmingų medžiagų sąrašus.

Seminaras apima kosmetikos ingredientų, jų struktūros, savybių bei poveikio odai ir organizmui teoriją. Taip pat ugdomi praktiniai gebėjimai savarankiškai analizuoti kosmetikos gaminių ingredientų sąrašus ir rinktis priemonę remiantis sudėtimi, paskirtimi, rekomendacijomis.

Seminarą  Kosmetikos ingredientai: nuo struktūros link poveikio“ sudaro 5 paskaitų ciklas.  Pagrindinė kiekvienos paskaitos tematika:

1 paskaita.  Kosmetikos gaminiai rinkoje: judėjimas rinkoje, teisinis reglamentavimas, gaminių pakuotės ir jų ženklinimas. Sintetinė, natūrali ir ekologiška kosmetika rinkoje: panašumai, skirtumai, privalumai ir trūkumai.

2 paskaita. Ingredientai kosmetikos sudėtyje, jų sąrašai etiketėse. Kosmetikos gaminių pagrindinės formos: tirpalai, emulsijos, suspensijos.

3 paskaita. Kosmetikos pagrindą sudarančios medžiagos: tirpikliai, riebalai, emulsikliai.

4 paskaita. Aktyvieji komponentai kosmetikoje: rūgštys, baltymai, vitaminai, mineralinės ir kitos medžiagos.

5 paskaita. Pagalbiniai priedai kosmetikoje: UV absorbentai ir filtrai, konservantai, dažikliai, kvapikliai ir kitos medžiagos.

 

Seminaro lektorė – Tatjana Charkova, fizinių mokslų srities chemijos mokslo krypties daktarė. Nuo 2008 m. dr. Tatjana Charkova yra praktikuojanti chemikė-sintetikė. Lektorė nuolat kelia savo kvalifikaciją, yra aktyvi nacionalinių ir tarptautinių konferencijų dalyvė, mokslinių publikacijų autorė (nuo 2012 m. publikuota 12 mokslo straipsnių). Taip pat Tatjana Charkova yra įgijusi pedagogės kvalifikaciją, nuo 2015 metų dėsto paskaitas studentams apie kosmetikos ingredientus bei chemiją kosmetologijoje. Pagrindinės domėjimosi sritys – ingredientai supančioje aplinkoje (kosmetikoje, maiste, buitinėje chemijoje ir t.t.).

 

Kita informacija:

Seminaro dalyviams bus išduodami pažymėjimai.

Kiekvienas seminaro dalyvis išklausęs mokymų ciklą gaus šio seminaro santrauką.

Seminaras bus įrašomas. Mokymų dalyviai kiekvienos paskaitos įrašą galės peržiūrėti 3 dienas pasibaigus konkrečiai paskaitai.

Nesusirinkus numatytam minimaliam dalyvių skaičiui, mokymų organizatorius pasilieka teisę keisti mokymų datą ir laiką.

Daugiau informacijos el.paštu info@soi.lt bei telefonu +37062097799.

Prekė įdėta į krepšelį Krepšelis Registruotis