EKOLOGIŠKAS VEIDO ATJAUNINIMAS

 235,00 735,00

Priešraukšlinio veido masažo 3 dalių tęstiniai mokymai

1 lygio mokymai – spalio 19-20 (9:30 – 17:00)

2 lygio mokymai – lapkričio 16-17 (9:30 – 17:00)

3 lygio mokymai – gruodžio 14-15 (9:30 – 17:00)

Vieta – Ukmergės g. 219, II aukštas, Vilnius (Verslo centras U219).

Vieno lygio kaina – 235 Eur.

Suma:

Dalintis:

 

 

Ekologiškas veido atjauninimas (toliau – EVA)  – tai intensyvus 3-jų dalių mokymų programa, skirta norintiems pristabdyti veido senėjimą ir išmokti tai daryti ekologišku būdu – profesionalaus Anti Age masažo pagalba.

EVA mokymų metu išmoksite įvairių masažo judesių skirtingoms senėjimo problemoms spręsti, masažo individualizavimo pagal kliento amžių, odos būklę, emocinės būsenos poreikius. Įgysite žinių, būtinų ekologiškai spręsti veido senėjimo problemas.

Šio masažo metu skirtingais judesiais ir jų deriniais veikiamos pagrindinės organizmo sistemos – nervų, kraujo, limfos, raumenų. Masažas apima pečių juostą, kaklą, dekoltė, veidą ir galvą.

EVA masažo kurso rezultatai prilygsta plastinės operacijos efektui.

Mokytis kviečiame kosmetologus, SPA ir masažo specialistus, kineziterapeutus bei šių specialybių studentus.

EVA programa susideda iš 3-jų lygių mokymo kursų: 1 lygio mokymai – ReFRESHING atgaivinantis masažas, 2 lygio mokymai – ReFORMING masažas, 3 lygio mokymai – ReSTORING masažas. EVA mokymų programa išdėstyta nuosekliai, todėl mokymų dalyviai pirmiausia turi praeiti 1 lygio mokymus, tada 2 lygio ir vėliau 3 lygio, t.y. laikytis mokymo programos nuoseklumo.

 

EVA PROGRAMA:

1 lygio mokymai

ReFRESHING – atgaivinantis masažas. Tai pirmas žingsnis veido atjauninimui, atpalaidavimui, jaunos išvaizdos palaikymui. Jo tikslas nuraminti nervų sistemą, paspartinti kraujotaką ir limfotaką, atpalaiduoti „spazmo kaukę“, gražinti veidui jo natūralią išraišką, odos skaistumą ir elastingumą. Taip pat visada atpalaiduojama pečių juostos ir kaklo įtampa.

Šis masažas praturtins net ir pačią kukliausią kosmetinę procedūrą, puikiai veiks kaip atskira veido procedūra, maloniai papildys relaksuojantį kūno masažą.

Išmoksite 4 masažo technikų – neurosedatyvinės, hemolimfodrenažinės, miorelaksuojančios – bazinių judesių, kaklo ir pečių juostos atpalaidavimo. Taip pat judesių atlikimo eiliškumo bei ergonomiškų stovėjimo ir sėdėjimo pozicijų masažo metu.

Jūs gausite dvi masažo schemas: trumpoji – 20 min. masažas skirtas įterpti į kosmetinę procedūrą, ilgoji – 45 min. masažas skirtas atlikti atskirą masažo procedūrą. Praktikuojant šias masažo schemas Jūs lengvai pasiruošite antram EVA programos lygiui.

Mokymų trukmė 2 dienos (20 ak. val.).

Išduodamas sertifikatas lietuvių ir anglų kalbomis.

Mokymų datos ir laikas – spalio 19-20 (9:30 – 17:00)

Vieta – Ukmergės g. 219, II aukštas, Vilnius (Verslo centras U219).

Mokymų kaina – 235 Eur.

 

2 lygio mokymai

ReFORMING masažas – tai antras žingsnis veido atjauninimo link: ovalo formos atstatymas, palaikymas, formavimas.

Šalia naujų, įvairesnių neurosedatyvinės, hemolimfodrenažinės, miorelaksuojančios technikų judesių, išmoksite unikalios veido masažo dilbiais technikos.

Šios technikos judesiai giliai atpalaiduoja bei padeda formuoti prigimtinį, natūralų veido ovalą.

Visų ReFORMING masažo judesių tikslas – stiprinti, formuoti gražų, jaunatvišką veido ovalą.

Šio masažo atlikimo laikas – 60 minučių.

Mokymų trukmė 2 dienos (20 ak. val.).

Išduodamas sertifikatas lietuvių ir anglų kalbomis.

Mokymų datos ir laikas – lapkričio 16-17 (9:30 – 17:00)

Vieta – Ukmergės g. 219, II aukštas, Vilnius (Verslo centras U219).

Mokymų kaina – 235 Eur.

 

3 lygio mokymai

ReSTORING masažas – tai trečias žingsnis ekologiškai plastinei veido korekcijai, atjauninimui, smulkiųjų ir giliųjų raukšlių restruktūrizacijai. Veržlus protrūkis atgal į jaunatvišką veido išvaizdą.

Išmoksite dar didesnės neurosedatyvinių judesių įvairovės, taip pat miostimuliacijos ir odos stimuliacijos judesių.

Taip pat sužinosite kaip apjungti visas žinias gautas EVA programos mokymų metu, kaip sudaryti masažo kurso planą, kaip individualizuoti kiekvieną masažo procedūrą. Išmoksite atlikti ekologišką veido atjauninimą laikantis holistikos principų.

ReSTORING masažo atlikimo laikas – 75 – 90 minučių.

Mokymų trukmė 2 dienos (20 ak. val.).

Išduodamas sertifikatas lietuvių ir anglų kalbomis.

Mokymų datos ir laikas – gruodžio 14-15 (9:30 – 17:00)

Vieta – Ukmergės g. 219, II aukštas, Vilnius (Verslo centras U219).

Mokymų kaina – 235 Eur.

 

EVA mokymų lektorė Edita Gečevska.

Lektorė Edita Gečevska Lietuvoje žinoma kaip veido ir kūno masažų mokytoja, SPA specialistė, SPA konsultantė, SPA procedūrų ir ritualų kūrėja, terapinių žaidimų praktikė.

Lektorė Edita Gečevska yra baigusi medicinos ir sveikatos studijų krypties kosmetologijos studijų programą ir įgijusi grožio terapijos profesinio bakalauro kvalifikacinį laipsnį, taip pat įgijusi tarptautinį Cidesco SPA terapeuto diplomą, masažuotojo kvalifikaciją. Dėstytojavimo veiklą Edita pradėjo nuo 2003 m. „Femina Bona“ mokymų centre, vėliau dėstė įmonėje „ISPADO“, mokykloje “Art of Beauty”.

2010 metais Edita įkūrė Masažo Meistriškumo Mokyklą, kurioje savo žinias ir įgūdžius tobulina masažo, kosmetologijos, SPA ir kineziterapijos specialistai iš viso pasaulio.

Edita Gečevska yra įvaldžiusi 16 skirtingų veido bei kūno masažo technikų. INMASTER manualinės terapijos institute (Barselona) įgijo veido ir kūno chiromasažo meistro diplomą, taip pat turi Ajurvedos 1 laipsnio meistro, Tailandiečių masažo, Shiatsu, Kamisimo Spa terapijos diplomus.

Lektorė nuolat kelia savo kvalifikaciją ir gilina žinias bei įgūdžius. Edita taip pat yra baigusi kūno psichoterapijos studijas International Academy of Humanitarian Technologies (Washington D.C). 2021 m. pavasarį baigė WOW University Women of Wonder “Ateities įgūdžių” kursą.

 

Kita informacija:

Mokymų metu bus fotografuojama ir/ar filmuojama, todėl informuojame, kad Jūs galite būti matomas nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti būti talpinami viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar medijų priemonėse.

Nesusirinkus numatytam minimaliam dalyvių skaičiui, mokymų organizatoriai pasilieka teisę keisti mokymų datą ir laiką.

Daugiau informacijos el. paštu info@soi.lt bei telefonu +37062097799.

Prekė įdėta į krepšelį Krepšelis Registruotis