Lektoriai
Lektoriai
Lektoriai

Susipažinkite su mūsų lektoriais!

Vilma_Vaitulionyte
Vilma Vaitulionytė
Lektorė

Mokymų vadovė  turinti 20 metų praktinio darbo patirtį grožio industrijos sferoje dirbant su veido priežiūra. Profesionali kosmetologė Vilma Vaitulionytė kosmetologijos srityje dirba daugiau nei 15 metų. Patirties apie tai, kaip teisingai ir efektyviai dirbti su odos problemomis sėmėsi iš dermatologų, chirurgų ir gydytojų. Kosmetologė per savo netrumpą praktinio darbo patirtį dirbo su dermatologine ir gydomąją galvos odos ir priežiūros kosmetika, aparatine veido odos priežiūros kosmetika, taip pat teikė visažistės paslaugas, skaitė paskaitas koleginiame sektoriuje būsimoms kosmetologėms. Lektorė sukaupusi didžiulę patirtį vedant mokymus ir seminarus farmacininkams, dermatologams, kosmetikos tinklų darbuotojams visoje Lietuvoje. Lektorė nuolat kelia savo kvalifikaciją ir gilina žinias įvairiuose kursuose, kosmetologų konferencijose ir parodose bei trumpalaikėse stažuotėse Lietuvoje, Prancūzijoje, Italijoje, Anglijoje.

Lektore_Edita
Edita Gečevska
Lektorė

Edita Gečevska Lietuvoje žinoma kaip veido ir kūno masažų mokytoja, SPA specialistė, SPA konsultantė, SPA procedūrų ir ritualų kūrėja, terapinių žaidimų praktikė.

Lektorė Edita Gečevska yra baigusi medicinos ir sveikatos studijų krypties kosmetologijos studijų programą ir įgijusi grožio terapijos profesinio bakalauro kvalifikacinį laipsnį, taip pat įgijusi tarptautinį Cidesco SPA terapeuto diplomą, masažuotojo kvalifikaciją. Dėstytojavimo veiklą Edita pradėjo nuo 2003 m. „Femina Bona“ mokymų centre, vėliau dėstė įmonėje „ISPADO“, mokykloje “Art of Beauty”.

2010 metais Edita įkūrė Masažo Meistriškumo Mokyklą, kurioje savo žinias ir įgūdžius tobulina masažo, kosmetologijos, SPA ir kineziterapijos specialistai iš viso pasaulio.

Edita Gečevska yra įvaldžiusi 16 skirtingų veido bei kūno masažo technikų. INMASTER manualinės terapijos institute (Barselona) įgijo veido ir kūno chiromasažo meistro diplomą, taip pat turi Ajurvedos 1 laipsnio meistro, Tailandiečių masažo, Shiatsu, Kamisimo Spa terapijos diplomus.

Lektorė nuolat kelia savo kvalifikaciją ir gilina žinias bei įgūdžius. Edita taip pat yra baigusi kūno psichoterapijos studijas International Academy of Humanitarian Technologies (Washington D.C). 2021 m. pavasarį baigė WOW University Women of Wonder “Ateities įgūdžių” kursą.

Beata_Rokaitiene
Beata Rokaitienė
Lektorė

Lektorė Beata Rokaitienė yra įgijusi medicinos sesers išsilavinimą, taip pat masažuotojos kvalifikaciją. Lektorė turi daugiau nei 25 metus masažuotojos praktinio darbo patirties. Lektorė dirbo prestižiniuose grožio salonuose bei SPA centruose Anglijoje, Ispanijoje bei Italijoje. Ispanijoje įsteigė ir išvystė mobilaus masažo verslą. Neįkainojamą profesinę patirtį ir žinias Beata Rokaitienė įgijo dirbdama kartu su žymiais užsienio šalių gydytojais plastikos chirurgais, tokiais kaip Daniel Lugassy (Prancūzija), Roberto Gonzalez Perera (Ispanija).

Masažo technikų lektorė mokėsi pas geriausius Azijos masažo meistrus. Lektorė yra įvaldžiusi bambuko masažo bei kitų tailandietiškų masažų technikas. Pastaruosius septynerius metus lektorė Beata Rokaitienė ypatingą dėmesį skyrė veido masažo technikų tobulinimui. Išskirtinių veido masažo technikų mokėsi iš geriausių Rusijos gydytojų ir masažo meistrų. Nuolatinis mokymasis ir ilgametė profesinė patirtis bei įgyti įgūdžiai dirbant su plastikos chirurgais atliekant pooperacinę veido priežiūrą bei atstatant klientų veido formas leido lektorei ištobulinti intraoralinio veido masažo metodiką ją adaptuojant klientams pagal kiekvieno jų individualius poreikius.

Lektorė sukaupusi didelę patirtį vedant individualius ir grupinius veido bei kūno masažo mokymus Anglijoje, Šiaurės Airijoje, Ispanijoje ir Italijoje. Šiuo metu savo žiniomis ir profesine patirtimi dalijasi su Lietuvos kosmetologais bei grožio ir estetikos specialistais.

Marina_SPak2
Marina Špak

Marina Špak – kosmetologijos ir masažų centro “Grožio laboratorija” įkūrėja. Marina Špak – veido ir kūno masažų technikų autorė, savo darbuose apjungianti gilias kosmetologijos, fiziologijos, masažų technikų bei osteopatijos žinias. Lektorė masažo žinias gilino ir įgūdžius lavino begalėje mokymų, praktikumų bei dirbtuvių, kol galiausiai sukūrė autorinę metodiką, atitinkančią visus jos lūkesčius.

Marina Špak grožio terapijos profesinio bakalauro kvalifikacinį laipsnį įgijo Klaipėdos valstybinės kolegijos sveikatos mokslų fakultete. Klaipėdos universitete įgijo magistro kvalifikacinį laipsnį. Taip pat yra Tarptautinės feisplastikos bei osteopatijos akademijos Maskvoje absolventė. Studijos geriausiose šalies bei užsienio mokyklose, dalyvavimas tarptautiniuose forumuose, SPA specialistų ir masažuotojų festivaliuose, sistemingas dalyvavimas tiksliniuose mokymuose ir kursuose leidžia Marinai diegti inovatyviausias bei veiksmingiausias suaugusiųjų mokymo metodikas kuriant mokymų programas.

Marina Špak visą savo profesinę veiklą nukreipia į senėjimo stabdymo metodų paiešką, nuolat tyrinėja ir derina osteopatijos bei kosmetologijos žinias. Kalbėdama apie savo profesinę veiklą, Marina Špak visada pabrėžia, kad „svarbu kiekvieną kartą atrasti disfunkcijos priežastį, o ne dirbti su pasekmėmis. Mano tikslas – padėti moterims ilgai atrodyti jaunai ir gražiai be žalos sveikatai. Grožis turi vertę tik tada, kai eina koja kojon su sveikata!“.

Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.